Datumski blagajni

Vsi davčni zavezanci, ki morajo evidentirati prodajo izdelkov in storitev s pomočjo blagajne, se dobro zavedajo, koliko podrobnih pogojev v zvezi s posedovanjem storitev za zadevne naprave je treba izpolniti. Ena izmed takšnih zahtev je osnovno izvajanje periodičnega tehničnega pregleda blagajne. Torej, iz česa izhaja in v kakšnem obsegu bi ga bilo treba narediti? Kaj je davčna blagajna in tehnični pregled? O tem

ProsteroProstEro - Osvobodite se težav s prostato in začnite uživati ​​v seksu!

Skupaj z Zakonom o DDV morajo biti blagajne predmet rednih tehničnih pregledov. Po tem datumu se to obdobje podaljša. Ta pregled se opravi z dobro storitvijo. Pred 1. decembrom 2008 so bili tehnični pregledi davčnih blagajn določeni na letni rok. V bistvu trenutno veljavnih zakonskih predpisov bi morale biti blagajne na tehničnem pregledu vsake dve leti od davčne fiskalnosti ali od tega pregleda. Če uspe, ko zavezanec ne upošteva takšne besede, da postane sankcioniran. Tu med drugim govorimo o naložitvi globe davčnemu zavezancu za davčni prekršek, ker se situacija, če blagajne ne bodo podvrgle rednemu pregledu, uporablja kot napačno vodenje knjige. Ta utemeljitev izhaja iz gradiva 61 § 3 Kazenskega zakonika.Ali se razvija študija, katere odgovornost je opraviti takšen pregled? Seveda gre v koraku s trenutkom sodobnega dejstva davkoplačevalcem in ne storitvi. Lastnik blagajne novitus delio bi moral službo obvestiti o takšnih potrebah na ustrezen datum pregleda. Po drugi strani pa blagajniški tehnik v skladu z 31. odst. 4 pravice v primeru blagajn morajo opraviti obvezen tehnični pregled blagajne v 5 dneh od obvestila.Davčni zavezanec bi moral omeniti, da neupoštevanje roka za obvezni pregled blagajne povzroči potrebo po vračilu popusta od stopnje njegovega nakupa. Takšne kazni veljajo zavezanci, ki v treh letih od dneva začetka evidentiranja prodaje blaga / storitev v ustreznem roku v ustreznem servisu ne predložijo blagajne na tehnični prikaz.Če povzamemo, velja opozoriti, da je za izpolnitev roka za pregled odgovoren le uporabnik.